Три жінки за знаком Зодіаку, які володіють надприродною силою

Водолій

У представниць цього знака дуже розвинена інтуїція, а також сила внутрішнього голосу, яка підказує їм, як діяти в тій чи іншій ситуації. Чуйка спрацьовує у них постійно, що допомагає уникнути біди не тільки для них, але і їх близьких. Силою слова і думки жінка-Водолій може, як нашкодити, так і покращити ваше життя. Намагайтеся не псувати стосунки з представницями цього знака.

Скорпіон

Від одного погляду жінки-Скорпіона завмирає серце. Він може бути холоднокровним і нищівним, а може бути підступним і звабливим. Чоловіки тут же тануть і просто падають до їхніх ніг. Скорпіони граються партнерами і часом самі ж втомлюються від цієї гри. Варто побоюватися представниць цього знака, навіть не думайте намагатися викликати у них ревнощі, інакше ви будете знищені.

Лев

Нищівною силою думки, як і Водолій, володіє жінка-Левиця. Представниці цього знаку страшні в гніві, вони мстиві і агресивні, і здатні вдатися до будь-яких способів, щоб покарати кривдника. У повсякденному житті у них неймовірний вплив на оточуючих – люди просто обожнюють Левиць і вчиняють саме так, як того хотілося б саме їй. При цьому близькі і друзі думають, що роблять все за власною ініціативою, а насправді всім процесом керує вона.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
author
пишет сообщение