Якщо ви не давите прищі партнера, це не справжнє кохання

Якщо ваша дружина давить прищі на вашому обличчі, хіба це не перша ознака того, що вона вас кохає?

Забудьте про те, як проходило ваше перше побачення. Забудьте перший сеkс і момент, коли ви знайомилися з її батьками. Найважливіша віха в ваших стосунках – момент, коли ви дозволили своєму партнеру видавлювати ваші прищі, а він захотів це робити.

І якщо роки йдуть, а звичка давити на вас прищі у дружини залишається, значить, у стосунках все в повному порядку 😉

Ще краще, якщо вона може це робити скрізь: поки ви в душі, в ліжку, на кухні під час приготування сніданку або навіть на вечірці, коли ви невидимі для натовпу.

Ніхто не може її зупинити, навіть ви самі? Насправді – це чудово!

Турбота про стан шкіри один одного – прекрасна ілюстрація величезної любові людей. Шкода, що такі моменти не здаються вам романтичними.

А ось кілька причин, чому це повинно бути так:

1. Це показує, що ви готові піклуватися про свого партнера.

Акт вичавлювання прищів на тілі партнера – декларація того, що ви дійсно готові піти на що завгодно, лише б він був щасливим. Це показує, що ви готові придушити в собі гидливість заради того, щоб він виглядав більш привабливо.

Ми переконані, що немає кращого способу показати вашому партнерові, що ви готові піклуватися про нього. І вирішувати його проблеми.

2. Це показує, що ви готові приймати вашого партнера таким, яким він є.

Коли стосунки сповнені любові, легко забути про норми пристойності. Ви спокійно ставитеся до того, що партнер пускає гази, що у нього смердить з рота вранці або що у нього на тілі є прищі.

Найкращий спосіб показати йому, що вам плювати на його недоліки, – стати їх частиною. Видалення прищів з його тіла – саме такий процес.

3. Це показує, що ви цінуєте ваші маленькі секрети.

Великістосунки вимагають безлічі дрібних вчинків. Щодо прищів це правило теж справедливе: якщо хтось з вас обох обожнює чавити прищі, отримує від цього задоволення, не відмовляйте йому в цьому. І краще не говоріть про це його захоплення. Нехай це буде вашим маленьким секретом.

4. Це показує ваш унікальний зв’язок.

Будь-хто може разом ходити в кіно, лопати морозиво або готувати обід. Це занадто “буденно”. А ось турбота про чистоту шкіри один одного – це вже серйозно. Це означає, що ви всерйоз і надовго розраховуєте провести з партнером якщо не залишок, то точно значну частину свого життя.

5. Це показує, що вам досить комфортно поруч, щоб демонструвати себе справжнього.

Ми всі знаємо, як молоді люди ненавидять прищі: ми давили їх відразу після того, як вони з’являлися. Ми ненавиділи їх!

Але коли у вас справжні, любовні стосунки, ви набагато більш лояльно ставитеся до себе і не приховуєте свої недоліки. Якщо ви не боїтеся демонструвати своє тіло партнера не тільки під час занять сеkсом, але і в побуті, значить, ви впевнені в його любові.

І дійсно: нехай краще він (вона) знає про вас все!

6. Це показує, що ви довіряєте своєму партнеру.

Іноді, коли хтось видавлює ваш прищ, це може залишити на вашому тілі шрам. Якщо ви дозволяєте партнеру робити це, значить, довіряєте йому стан своєї шкіри.

Любов – це значить, дозволяти собі бути уразливим в присутності іншої людини.

Хоч у цій звичці й немає нічого поганого і бридкого, ми все таки рекомендуємо довірити видавлювання прищів косметологам. А вам з парнером знайти інші способи показу своєї симпатії та турботи 😉

Источник

Только что написал(а)
смотреть
author
пишет сообщение