7 правил сеkс-етикету, які повинен знати кожен чоловік!

Якщо тобі здавалося, що етикет – це тільки на світських вечорах і всіляких раутах, то це не зовсім так. Практично кожна сфера нашого життя має свої писані і неписані правила, яких слід дотримуватися. Це потрібно, щоб не тільки не виглядати невігласом, а й бути на висоті. На цей раз ми розповімо тобі про 7 правил інтимного етикету, які кожному чоловікові ні в якому разі не можна порушувати.

Сеkс-етикет – важлива складова здорових і приємних інтимних стосунків. Якщо хочете, щоб ваша половинка була щасливою, дотримуйся цих правил:

1. Будь дбайливим

Пам’ятай про те, що тобі потрібно бути максимально ввічливим. Це правило слід дотримуватися задовго до того як ви потрапили в спальню. Ти не повинен всім своїм видом натякати на те, що ввечері тебе чекає приз. Така поведінка може негативно вплинути на її ставлення до тебе.

Будь ввічливим і подбай про те, щоб їй було комфортно з тобою. Інакше сеkс буде механічним, а задоволення – відсутнім! Зроби все для того, щоб їй було комфортно поряд з тобою.

2. Уникай поспіху

“Ну що, підемо до мене на каву?”, – нервовим голосом питаєш ти. І це твоя найбільша помилка. Не підганяй її. Цілком ймовірно, що з ввічливості дівчина тобі не відмовить. Але це зовсім не означає, що вона саме зараз хоче інтиму. Ти повинен звертати увагу на мову її тіла. Так ти виявиш, чи готова вона перейти на новий рівень.

В квартирі теж не варто відразу ж з порога зривати з неї одяг. Винятком може бути той факт, якщо вона почала це робити першою!

3. Обговори нюанси

Це ще один надзвичайно важливий момент. Ви повинні проговорити “червоні лінії”, які не варто переступати під час сеkсу. Наприклад, вона не любить займатися оральним сеkсом. Тому потрібно про це дізнатися перед тим, як вичікувально дивитися на свою ширінку.

Не соромся обговорити переваги і нюанси в сеkсі. Це дозволить уникнути негативних емоцій.

4. Використовуй захист

Подобається тобі це чи не подобається, але презерватив – невід’ємна складова сеkсу. Винятком може стати тільки той факт, що ви разом сходили і здали тести. В іншому випадку слід значно відповідальніше поставитися до свого здоров’я. Повір, цей тонкий латексний захист може позбавити тебе неабиякої кількості проблем і неприємностей!

Якщо твоя партнерка не хоче займатися сеkсом з презервативом – можеш спокійно відмовитися від продовження вечора. Тебе, друже, це теж стосується!

5. В ліжку егоїзму не місце

Не забувай також і про те, що задоволення повинен отримувати не тільки ти, але і твоя партнерка. Тому ми настійно рекомендуємо звертати увагу на її тіло. Ти побачиш, що їй подобається, а що – ні. Тому старайся зробити все для того, щоб добре було вам обом.

Хочеш зайнятися егоїстичним сеkсом? Включи порн0 і м@стурбуй. В іншому випадку викладайся, щоб добре було не тільки тобі.

6. Будь зацікавленим

Гаразд, ви чітко обговорили на початку, що не подобається в сеkсі вам обом. Але це зовсім не означає, що ви дізналися всe. Тому не соромся перепитувати, чи приємно їй, що потрібно змінити, щоб вона отримала більше задоволення.

Все просто. Потрібно не боятися ставити питання.

7. Нахабству – ні

Якщо ж ви займалися сеkсом на її території – не нахабній. Якщо ви не домовлялися, що ти будеш ночувати у неї, то і нав’язуватися не варто. Винятком може стати той факт, що вона сама запропонує тобі залишитися.

Пам’ятай про те, що нахаб панянки не дуже люблять. Повинна бути чітка межа між впевненим і зухвалим чоловіком!

Дотримуйся цих правил сеkс-етикету, щоб інтимні зустрічі приносили задоволення не тільки тобі, але і твоїй партнерці. А також не забувай говорити. Часто саме під час розмов можна виявити, чого хоче дівчина і що ти можеш зробити, щоб їй було добре!

За матеріалами

Источник

Только что написал(а)
смотреть
author
пишет сообщение